TechMold - about company

Okolie Považskej Bystrice je známe dlhoročnou tradíciou v strojárskom priemysle.

V tejto tradícií pokračujeme a od roku 2015 ako firma Techmold Slovakia využívame dlhoročné skúsenosti zakladateľov a zamestnancov firmy k splneniu našej vízie byť silná konkurencieschopná firma, ktorá vytvára pracovné pozície stále väčšiemu počtu ľudí.

Od roku 2015 sa každoročne naša firma rozrastá, navyšujeme naše výrobné kapacity, vylepšujeme technológie a zdokonaľujeme naše služby zákazníkom,
o čom svedčia naše hospodárske výsledky.

Rectangle 13 (1)
Rectangle 13 (2)

Naše služby sú zamerané na výrobu a opracovanie dielov do potravinárskeho, leteckého a automobilového priemyslu a do všetkých oblastí, kde sa využívajú diely vyrábané na CNC obrábacích centrách.

Materiály, ktoré dokážeme opracovať sú zliatiny hliníka, konštrukčné aj špeciálne ocele, plasty, farebné kovy a kompozitné materiály. Viac informácií sa dozviete v časti produkty.

Výrobné kapacity našej firmy tvorí aktuálne sedem 5-osových obrábacích centier a šesť 4 a 3-osových obrábacích centier. Tie sú doplnené ďalšími technológiami, ktoré nájdete v časti technológie.

image 29

ISO 9001

Aliquam suspendisse ullamcorper amet mi sapien. Posuere morbi facilisi cursus lectus. Pellentesque natoque vitae cursus sem.

Show as pdf